Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT) - це двохдіапазонний Wi-Fi роутер з гігабітними мережевими портами і SFP портом для підключення оптики. Роутер відрізняється високою пропускною здатністю по кабелю і по Wi-Fi. Гігабітні мережеві порти дозволяють на повну потужність використовувати можливості високошвидкісного стандарту 802.11ac.
Маршрутизатор ідеально підійде для установки в квартирі або офісі. Частота 5ГГц дозволяє працювати в менш зашумлення радіоефірі з високою швидкістю передачі даних по Wi-Fi.
MikroTik hAP ac оснащений SFP портом, призначеним для підключення оптоволоконного кабелю провайдера через SFP модуль. Роутер підтримує подачу живлення за допомогою стандартного блоку живлення або через 1-й мережевий порт за технологією Passive POE. Через 5-й мережевий порт можна подати живлення 24В 0,5А за технологією Passive POE на інший пристрій, наприклад, живити вуличну Wi-Fi точку.
На корпусі маршрутизатора Wi-Fi Mikrotik hAP ac є повнорозмірний порт USB 2.0. Він призначений для підключення зовнішніх накопичувачів або 3G / 4G модемів. Перед використанням модему, переконайтеся, що ваша модель входить в перелік сумісних 3G USB модемів. Операційна система RouterOS Level4, яка управляє маршрутизатором, дозволяє настроїти обмеження швидкості інтернету, закрити доступ до певних сайтів або соціальним мережам, обмежити закачування торрентів, налаштувати VPN підключення, організувати HotSpot, налаштувати роутер на одночасну роботу з двома інтернет провайдерами та багато іншого. Якщо вам потрібен високошвидкісний двохдіапазонний Wi-Fi роутер, рекомендуємо купити маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 57В |
| Висота | 220, 50 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія | 1 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Довжина: | 150 |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Кількість антен | 6 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Модель [Виробник] | RB962UiGS-5HacT2HnT |
| Моніторинг та конфігурування | Вбудований FTP-сервер |
| Об'єм | 0.00133 |
| Опис | Точка доступу hAP ac with case (RouterOS L4) |
| Порти USB [Інтерфейси] | USB 2.0 x 1 |
| Пропускна здатність WiFi | 450+1300 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 114 x 137 x 29 |
| Стандарти | IEEE 802.11ac |
| Температура, °C | -40 ~ +50 |
| Тип товару [Виробник] | Маршрутизатор |
| Функційність | Підтримка Multiple SSID |
| Функції маршрутизатора | NAT |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 190, 60 |
| Шифрування | WPA2 |
- Ціна: 5 353 ₴

