XVR (пентабридні), 1 x HDMI, 1 x VGA
Особливості:
- Двопотокове стиснення відео H.265 +/H.265
- Підтримує повноканальне AI-кодування
- Підтримує відеовходи HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP
- Максимум 10 каналів входів IP-камери, кожен канал до 6MP; Максимум пропускна здатність 32 Мбіт/с
- До 8 каналів відеопотоку (аналоговий канал) SMD Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Кількість каналів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | присутній |
| Відеовиходи | 1 x VGA |
| Діапазон робочих темератур | -10 °C ~ +45 °C |
| К-ть підтримуемих дисків*max об | 1x6 Tb |
| К-ть підтримуемих дисків*max обьєм диска | 1x6 Tb |
| Канали запису в реальному часі | 10 |
| Керування | миша |
| Керування PTZ | присутне |
| Кількість USB | USB2.0 x 2 |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміри | 211 х 205 х 46 мм |
| Також шукають | мережеві |
| Тип | HDD SATA, XVR (пентабридні) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 725 ₴




