керований, настільний, Портів - 7, SFP+, 10Gigabit Ethernet, Комутація - 120 Гбіт/с, 3.1 кг, 4хPoE++(60W на порт), 4x10/100/1000/10000TX, 2хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3bt до 60 Вт на порт |
| Комутаційна здатність | 120 Гбіт/с |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 4x10/100/1000/10000TX |
| Кількість LAN портів | 4x10/100/1000/10000TX |
| Кількість PoE портів | 4хPoE++(60W на порт) |
| Кількість портів | 7 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 10Gigabit Ethernet |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 967 ₴


