некерований, настільний/в стійку, Портів - 8, Gigabit Ethernet, Комутація - 16 Гбіт/с, МАС - 4000 адрес, Робота - від 0? до 40? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 294 мм, Г - 180 мм, В - 44 мм, 0.6 кг, 8x10/100/1000TX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Вага | 0.6 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0? до 40? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 294 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴




