некерований, настільний, Портів - 10, 2 х гігабітні порти RJ45, 8х 10/100Мбіт/с, Комутація - 5.6 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Ш - 190 мм, Г - 100 мм, В - 28 мм, 1.3 кг, 8xPoE
Ruijie Reyee RG-ES110D-P - це економічний некерований комутатор доступу в металевому корпусі, призначений для малих і середніх підприємств. Серія RG-ES100 підтримує технологію plug-and-play, не вимагаючи будь-якого налаштування, що може відповідати вимогам різних сценаріїв, як-от дротові, бездротові мережі та мережі відеоспостереження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 1.3 кг |
| Вимоги PoE | PoE 110 Вт |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Комутаційна здатність | 5.6 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість PoE портів | 8xPoE |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | 8х 10/100Мбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 129 Вт |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 4.17 Mpps |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 739 ₴





