Найменший повноцінний маршрутизатор з підтримкою стандарту 802.11ax на ринку!
Wi-Fi роутер MikroTik hAP ax2 - нова версія легендарного hAP ac2 з підтримкою WiFi6. PoE-вхід і PoE-вихід, набагато швидший бездротовий зв'язок, більший обсяг оперативної пам'яті та сучасний процесор.
Забудьте про нескінченні огляди та порівняння - це ідеальний пристрій для 99% будинків
Прийшов час зарядити вашу домашню мережу WiFi6 і останнім доповненням до улюбленої серії hAP. У hAP ax2 є все, що вам може знадобитися в якості основної домашньої точки доступу, і навіть більше!
Бездротовий сигнал тепер сильніший, ніж будь-коли
Ось основні складові успіху hAP ax2: сучасний дводіапазонний двоканальний сигнал (4 - 4.5 dBi), радіомодуль 24 dBm і стандарт 802.11ax з підтримкою Wave2. Порівняймо його з попереднім поколінням: залежно від вашого загального налаштування це означає до 40% вищу швидкість у діапазоні 5 GHz і до 90% вищу швидкість у діапазоні 2.4 GHz!
Економте більше часу на важливих речах у житті!
Хтось може запитати - навіщо нам взагалі потрібні вищі швидкості бездротового зв'язку? Ну, незліченні варіанти використання раніше були неможливі або важкі для реалізації. Наприклад, робота з великими медіафайлами бездротовою мережею - без необхідності все завантажувати та закачувати. У вас дійсно є час чекати? Візьміть hAP ax2 і заощаджуйте більше часу на важливих речах у житті!
Сучасний чотириядерний процесор
Сучасний чотирьохядерний процесор, що працює на частоті 864 MHz, у поєднанні з солідним об'ємом оперативної пам'яті (1 GB) забезпечує високу продуктивність, коли йдеться про важкі операції, як-от складні правила брандмауера, апаратне шифрування IPsec, використання більшої кількості потоків або експерименти з найпросунутішими функціями RouterOS. А з додаванням розширеної підтримки шифрування WPA3 ви в більшій безпеці, ніж будь-коли раніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 28В |
| Висота | 195, 50 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія | 12 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Довжина: | 50 |
| Код виробника [Виробник] | C52iG-5HaxD2HaxD-TC |
| Кількість LAN портів | 4 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Модель [Виробник] | C52iG-5HaxD2HaxD-TC |
| Об'єм | 0.001235 |
| Опис | Маршрутизатор hAP ax? with RouterOS L4 license |
| Порти USB [Інтерфейси] | Немає |
| Пропускна здатність WiFi | 574+1200 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 120 x 101 x 37 |
| Стандарти | IEEE 802.11ax |
| Температура, °C | -40 ~ +50 |
| Тип товару [Виробник] | Маршрутизатор |
| Функційність | Підтримка Multiple SSID |
| Функції маршрутизатора | Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 125, 130 |
| Шифрування | WPA3 |
- Ціна: 4 823 ₴





