Забудьте про нескінченні пошуки ідеального роутера WiFi і час перегляду нескінченних оглядів і специфікацій! Ми створили єдину доступну за ціною домашню точку доступу, в якій є всі функції, які можуть вам знадобитися на довгі роки.
Ваш старий маршрутизатор щосили намагається дістатися до будь-якого куточка вашого будинку? Що ж, забудьте про це! Ми включили в комплект зовнішні антени безпровідного зв'язку з високим коефіцієнтом посилення і чудовим покриттям. Відтепер тільки надійне і стабільне бездротове з'єднання в кожній кімнаті!
Завдяки 5 портів Gigabit Ethernet, 256 МБ оперативної пам'яті і чотирьохядерному процесору hAP ac3 може задовольнити запити навіть самих великих і вимогливих домашніх господарств. Завдяки підтримці PoE він може харчуватися або харчуватися від інших пристроїв. Пристрій обладнаний 128 мегабайтами пам'яті NAND і повнорозмірним портом USB, який можна використовувати для додавання додаткового сховища. Новий корпус дозволяє встановлювати пристрій ка вертикально, так і горизонтально. Також в комплект входить набір для настінного кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антени | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 12В |
| Висота | 200, 50 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія | 1 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Довжина: | 380 |
| Код виробника [Виробник] | RBD53iG-5HacD2HnD |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Модель [Виробник] | RBD53iG-5HacD2HnD |
| Моніторинг та конфігурування | Вбудований FTP-сервер |
| Об'єм | 0.003515 |
| Опис | Маршрутизатор hAP ac? with RouterOS L4 license, International version |
| Порти USB [Інтерфейси] | USB 2.0 x 1 |
| Пропускна здатність WiFi | 300+867 Мбіт/с |
| Режими роботи | Повторювач Wi-Fi |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 251 x 129 x 39 |
| Стандарти | IEEE 802.11ac |
| Температура, °C | -40 ~ +70 |
| Тип товару [Виробник] | Маршрутизатор |
| Функційність | Режим моста |
| Функції маршрутизатора | Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 370, 60 |
- Ціна: 4 626 ₴





