Модель GXP2135 є ідеальним варіантом для бізнес-користувачів, які шукають високоефективний і надійний IP-телефон з розширеними функціональними можливостями. IP телефон Grandstream GXP2135 підтримує гігабітну швидкість і має до 32 віртуальних BLF клавіш/клавіш швидкого набору, що робить її ідеальним інструментом для зайнятих працівників. Цей IP-телефон корпоративного рівня має до 8 ліній /клавіш і 4 SIP аккаунта, кольоровий РК-дисплей розміром 2,8 дюйма і звук формату full HD. У моделі GXP2135 передбачені до 32 цифрових екранних клавіш швидкого набору /клавіш BLF, які дозволяють користувачам працювати більш продуктивно і ефективно. Даний IP телефон підтримує самі швидкі швидкості з'єднання з двома Гігабітними мережевими портами Dual Gigabit.
Особливості
- 8 ліній, 8 клавіш з подвійною підсвічуванням (з 4 SIP-акаунтами), 4 XML програмовані контекстно-залежні клавіші
- Два комутовані гігабітних мережевих порти 10/100/1000Mbps, Вбудований PoE
- 32 цифрові програмовані і настроювані клавіші BLF/клавіші швидкого набору
- Вбудований Bluetooth для синхронізації з гарнітурами і з мобільними пристроями для списку контактів, календарів і переведення дзвінка
- Звук формату HD для максимальної якості аудіо, повнодуплексний гучномовець
- Підтримка гарнітури Plantronics сумісної з EHS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Кількість ліній | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Fast Ethernet |
| Історія дзвінків | 500 записів |
| Безпека | захист паролями |
| Вага | 1.12 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | Да |
| Відключення звуку (Mute) | Да |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 201 x 193 x 85 мм |
| Голосові кодеки | SIP INFO |
| Дисплей | Да |
| Діагональ | 2.8" |
| Колірність | кольоровий |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Основні функції | швидкий набір |
| Підтримка PoE | Да |
| Роз'єм | RJ45 |
| Роздільна здатність дисплея | 320 x 240 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | TOS |
| Телефонна книга | 2000 записів |
| Тип підключення | дротове |
- Ціна: 5 670 ₴




