Тип штанги - колінчаста, складна тяга, 120 кг, є, -40 ~ +60 °C, металевий сплав, 248 х 72 х 45 мм
DT-65H – дана модель від ТМ Dortec відноситься до економічної та надійної серії доводчиків. Відрізняється довговічністю роботи з ресурсом циклічності до 1 млн. циклів. Пристрій універсальний і може встановлюватися як на лівосторонні, так і правосторонні двері. Зусилля розкриття складає 85-120 кг. Є функція регулювання швидкості закриття та дохлопу, а також утримання дверей у відкритому положенні під кутом від 85°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dortec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага дверей | 120 кг |
| Матеріал | металевий сплав |
| Регулювання швидкості закриття | є |
| Режим блокування у відкритому положенні | є |
| Робоча температура | -40 ~ +60 °C |
| Розміри | 248 х 72 х 45 мм |
| Тип важеля | складна тяга |
| Тип штанги | колінчаста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴



