некерований, настільний, Портів - 10, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 20 Гбіт/с, МАС - 4000 адрес, Робота - від 0? до 40? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 209 мм, Г - 126 мм, В - 26 мм, 8xPoE+, 9x10/100/1000TX, 1хSFP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 4000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 26 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 126 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 9x10/100/1000TX |
| Кількість PoE портів | 8xPoE+ |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0? до 40? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴




