керований 2-го рівня, в стійку, Портів - 28, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 56 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від 0? до 50? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 440 мм, Г - 44 мм, В - 220 мм, 24xPoE, 24x10/100/1000TX, 4хSFP
JetStream гігабітний Smart комутатор на 24 порти PoE+ і 4 SFP-слоти. Платформа Omada SDN об'єднує точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи 100% централізоване управління хмарою. Omada створює легко масштабовану мережу, керовану з єдиного інтерфейсу. Передбачені безшовні бездротові і дротові з'єднання, що ідеально підходять для використання в сфері гостинності, освіти, роздрібної торгівлі, офісів і т.д.
JetStream гігабітний Smart комутатор на 24 порти PoE+ і 4 SFP-слоти. Платформа Omada SDN об'єднує точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи 100% централізоване управління хмарою. Omada створює легко масштабовану мережу, керовану з єдиного інтерфейсу. Передбачені безшовні бездротові і дротові з'єднання, що ідеально підходять для використання в сфері гостинності, освіти, роздрібної торгівлі, офісів і т.д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 220 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 44 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE портів | 24xPoE |
| Кількість портів | 28 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0? до 50? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Керування | графічний Web-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.67 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 007 ₴



