аналогова, купольні, дротові, 8 Мп (3840 x 2160), 3.6 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 78 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 84 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | фіксований |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | н.д. |
| Стандарт | Turbo HD |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511 ₴

