Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 150 Мбіт/с), робоча частота - 2.4 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100 Мбіт/с
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO M2 здатна передавати дані на відстань до 5 км зі швидкістю до 150 Мбіт/с. Ця зовнішня бездротова точка доступу 802.11 b/g/n з підтримкою PoE, що працює в діапазоні частот 2,4 ГГц підтримує двохполяризационную технологію передачі даних 2х2 MIMO, що забезпечує якісне і надійне з'єднання. На корпусі бездротової точки доступу знаходяться 2 порта LAN 10/100 Мбит/з і кнопка Reset для відновлення заводських налаштувань.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO M2 має вбудовану двохполяризационную антени з коефіцієнтом підсилення 8 дбі, процесор Atheros MIPS 24KC з тактовою частотою 400 МГц, оперативну пам'ять 32 MB SDRAM і 8Мб Flash пам'яті. Точка доступу оснащена операційною системою AirOS, завдяки чому вона може працювати в режимі точки доступу у режимі клієнта, а також оснащена функцією WDS, яка сприяє поліпшенню бездротового з'єднання та якості роботи обладнання. Крім того, ця точка доступу підтримує всі доступні Ubiquiti види шифрування, а завдяки функції SuperChannel може використовувати широкий спектр частот. Бездротова точка доступу може працювати при температурі повітря від -30 до + 80 ° C, вологості повітря від 5 до 95% з утворенням конденсату.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO M2 здатна передавати дані на відстань до 5 км зі швидкістю до 150 Мбіт/с. Ця зовнішня бездротова точка доступу 802.11 b/g/n з підтримкою PoE, що працює в діапазоні частот 2,4 ГГц підтримує двохполяризационную технологію передачі даних 2х2 MIMO, що забезпечує якісне і надійне з'єднання. На корпусі бездротової точки доступу знаходяться 2 порта LAN 10/100 Мбит/з і кнопка Reset для відновлення заводських налаштувань.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti LOCO M2 має вбудовану двохполяризационную антени з коефіцієнтом підсилення 8 дбі, процесор Atheros MIPS 24KC з тактовою частотою 400 МГц, оперативну пам'ять 32 MB SDRAM і 8Мб Flash пам'яті. Точка доступу оснащена операційною системою AirOS, завдяки чому вона може працювати в режимі точки доступу у режимі клієнта, а також оснащена функцією WDS, яка сприяє поліпшенню бездротового з'єднання та якості роботи обладнання. Крім того, ця точка доступу підтримує всі доступні Ubiquiti види шифрування, а завдяки функції SuperChannel може використовувати широкий спектр частот. Бездротова точка доступу може працювати при температурі повітря від -30 до + 80 ° C, вологості повітря від 5 до 95% з утворенням конденсату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +75°C |
| Стандарти мереж | n (до 150 Мбіт/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 558 ₴


