IP - домофони, Система зв'язку - бездротова, дротова, накладний монтаж, 7", кольоровий, сенсорний екран, 1024 ? 600, білий
7" сенсорний IP-відеодомофон. Підтримка під'єднання додаткових викличних панелей і моніторів. Підтримка під'єднання 8 датчиків тривоги або побутових сенсорів. Підтримка SD-карт пам'яті до 256 Гб, записування відео та фото. Wi-Fi. DC 12В, PoE (802.3af). Розмір: 190х135х26 мм; Колір: білий
Особливості:
- Операційна система Android, зручніший інтерфейс
- 7-дюймовий сенсорний LCD-монітор
- Підтримка роботи з IP-камерами
- Наявність 8 тривожних входів
- Записування відео та фото
- Wi-Fi (IEEE802.11b/802.11g/802.11n)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | слот для карт пам'яті |
| Діагональ екрана | 7" |
| Діапазон робочих температур | -10 °С - +55 °C |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Колір | Білий |
| Робоча вологість | 10-95% |
| Роздільна здатність | 1024 ? 600 |
| Розміри | 190 х 135 х 26 мм |
| Система зв'язку | дротова |
| Споживання | до 7 Вт |
| Тип відеодомофона | IP — домофоні |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип встановлення | накладний монтаж |
| Керування | сенсорний екран |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 475 ₴


