Тип підключення - дротове, Кількість ліній - 6, інтерфейси - 2х Gigabit Ethernet (RJ-45), RJ-9, роз'єми - RJ-9, RJ45
GRP2613 - це потужний 6-ти лінійний IP-телефон з підтримкою 3-х SIP-акаунтів операторського класу, розроблений з підтримкою автоналаштування для масового розгортання і простого управління. GRP2613, створений для потреб офісних працівників і призначений для простого розгортання підприємствами, постачальниками послуг та іншими великими ринками, пропонує простий у використанні і зручний для розгортання телефонний апарат
- 24 програмовані BLF-клавіші
- 2 Gigabit Ethernet порту 10/100/1000 Мбіт / с з PoE.
- Змінна лицьова панель для легкої кастомізації логотипу
- HD-аудіо, який підтримує всі основні кодеки, включаючи G.722 і Opus
- Захист операторського рівня, включаючи безпечну завантаження, подвійні образи прошивки і зашифроване сховище даних
- Підтримка 6 ліній і 3 SIP акаунтів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Кількість ліній | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | RJ-9 |
| Безпека | TLS |
| Вага | 0.55 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | Да |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 203 x 193 x 52.1 мм |
| Голосові кодеки | Opus |
| Дисплей | Да |
| Діагональ | 2.8" |
| Колірність | кольоровий |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Основні функції | утримання дзвінка |
| Підтримка PoE | Да |
| Роз'єм | RJ45 |
| Роздільна здатність дисплея | 320 x 240 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | TR-069 |
| Тип підключення | дротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 410 ₴



