Hikvision DS-2CD1021-I (F) — це вулична 2 МП циліндрична IP відеокамера з підтримкою живлення за PoE, функцією виявлення руху й ІЧ-підсвіткою серії EXIR 2.0. В основі камери — світлочутлива матриця 1/2.7" Progressive Scan CMOS з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Чутливість: 0.01 Люкс за F2.0, AGC ON, 0 Люкс за увімкненого ІЧ-світла. Об'єктив камери з фіксованою фокусною відстанню — 4 мм дає кут огляду камери: по горизонталі — 90.2°, по вертикалі — 48.6°, по діагоналі — 107.6°. Камера доповнена вбудованою ІЧ підсвіткою дальністю 30 м. Під час монтажу, положення камери можна змінювати в трьох площинах: поворот і обертання від 0° до 360°, нахил від 0° до 180°.
Запис ведеться у двох потоках із різними роздільними здатностями:
- в основному потоці підтримуються роздільні здатності 1920 ? 1080, 1280 ? 720 — 25 к/с;
- в підпотоці — 640 ? 480, 640 ? 360 на швидкості 25 к/с.
Камера обладнана інтерфейсом RJ45 10M/100M для під'єднання до мережі. Переглядати відео та проводити настроювання можна дистанційно за допомогою вебінтерфейсу або програм iVMS-4200, Hik-Connect. Живлення відбувається від джерела 12 В або через PoE (802.3af). Максимальне споживання за живлення 12 В — 5 Вт, а у разі живлення за PoE — 6.5 Вт.
Основне призначення Hikvision DS-2CD1021-I (F)
IP відеокамера Hikvision DS-2CD1021-I (F) призначена для встановлення зовні будівель для охорони території, а також у неопалюваних приміщеннях, наприклад, цехах, складах, гаражах, стоянках та ін. Функція детекції руху та тривоги за відеотампером дає змогу захистити периметр і швидко реагувати на тривожні повідомлення.
Особливості камери Hikvision DS-2CD1021-I (F)
Всі відео обробляються вбудованими функціями для поліпшення зображення:
- цифровий широкий динамічний діапазон;
- виділення зони цікавості ROI (1 фіксований регіон у головному потоці);
- BLC компенсація заднього світла (зустрічного);
- 3D-шумозаглушення;
- настроювання яскравості, контрасту тощо.
Також є механічний ІЧ фільтр і функція День/Ніч, яка автоматично переводить запис у чорно-білий, за зниження рівня освітлення, у такий спосіб забезпечуючи високу якість і чіткість. Перед передаванням відеоінформації на носії, відео проходять обробку кодеком стиснення H.264, що дає змогу зменшити розмір файлів, але водночас зберегти якість. Стандарт сумісності ONVIF дає змогу впроваджувати камеру в системи відеоспостереження інших виробників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Загальні | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 68 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 66 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 178 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка PoE |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
- Ціна: 3 006 ₴




