керований 2-го рівня, настільний, Портів - 5, 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, 4 x 100/1000/10GBASE-T RJ45, Комутація - 82 Гбіт/с, Робота - від -5? до 45? C, Ш - 185 мм, Г - 135 мм, В - 32 мм, 1.2 кг, 1xPoE, 4x10/100/1000/10000TX
керований 2-го рівня, настільний, Портів - 5, 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, 4 x 100/1000/10GBASE-T RJ45, Комутація - 82 Гбіт/с, Робота - від -5? до 45? C, Ш - 185 мм, Г - 135 мм, В - 32 мм, 1.2 кг, 1xPoE, 4x10/100/1000/10000TX
керований 2-го рівня, настільний, Портів - 5, 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, 4 x 100/1000/10GBASE-T RJ45, Комутація - 82 Гбіт/с, Робота - від -5? до 45? C, Ш - 185 мм, Г - 135 мм, В - 32 мм, 1.2 кг, 1xPoE, 4x10/100/1000/10000TX
UniFi Flex XG — новий високопродуктивний керований комутатор другого рівня з 4 портами 10 гігабіт RJ45 Ethernet. Керований комутатор USW-Flex-XG надає можливості рівня Layer 2 та видатну сумарну пропускну здатність портів 41 гігабіт, завдяки якій можна суттєво підвищити обсяг трафіку та зменшити мережні затримки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 32 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE ) |
| Глибина | 135 мм |
| Живлення | 90-264 В |
| Комутаційна здатність | 82 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Кількість 1000TX портів | 4x10/100/1000/10000TX |
| Кількість LAN портів | 4x10/100/1000/10000TX |
| Кількість PoE портів | 1xPoE |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 4 x 100/1000/10GBASE-T RJ45 |
| Робоча температура | від -5? до 45? C |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 61 Mpps |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 024 ₴





