керований, в стійку, Портів - 28, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 56 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від 0? до 45? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 440 мм, Г - 44 мм, В - 330 мм, 24xPoE, 24x10/100/1000TX, 4хSFP
Бюджет PoE для 24 портів PoE+, які відповідають стандартам PoE+ 802.3af/at, становить 30 Вт на порт, а загальний бюджет - 384 Вт. Використання одного кабелю Ethernet для передачі даних і живлення дозволяє скоротити витрати на прокладку і відкриває широкий ряд можливостей, а також TL-SG3428MP повністю сумісний з точками доступу, IP-камерами, IP-телефонами і не тільки.
Бюджет PoE для 24 портів PoE+, які відповідають стандартам PoE+ 802.3af/at, становить 30 Вт на порт, а загальний бюджет - 384 Вт. Використання одного кабелю Ethernet для передачі даних і живлення дозволяє скоротити витрати на прокладку і відкриває широкий ряд можливостей, а також TL-SG3428MP повністю сумісний з точками доступу, IP-камерами, IP-телефонами і не тільки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | RoHS |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 330 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Глибина | 44 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE портів | 24xPoE |
| Кількість портів | 28 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0? до 45? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | керований |
| Керування | графічний Web-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.7 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 699 ₴



