Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ax (до 1775 Мбіт/с), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с, SFP
Зовнішня бездротова дводіапазонна точка доступу Ruijie RG-RAP6260(G):
- Раб. темп. -40°C ~ 65°C клас IP68,
- Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний додаток;
- Протокол одночасний 802.11a/b/g/n/ac/ax;
- Робочі діапазони 802.11b/g/n/ax :2.4G ~ 2.4835 ГГц; 802.11a/n/ac/ax : 5G:5.150~5.350GHz,5.725~5.850 ГГц (залежно від країни);
- Внутрішні антени (2.4 ГГц: 4 дБі, 5 ГГц: 6 дБі);
- Просторові потоки 2,4 ГБ 2x2MIMO, 5G 2x2MIMO;
- Максимальна пропускна здатність до 575 Мбіт/с; при 2.4 Гбіт/с; До 1200 Мбіт/с при 5G; 1.775 Гбіт/с на точку доступу;
- Кількість клієнтів, що рекомендуються: 100;
- Живлення 802.3af/802.3 at PoE, 17 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Тип антени | Внутрішня |
| Загальні | |
| Висота | 298 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 298 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | SFP |
| Безпека інформації | WPA2 |
| Вага | 1350 г |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Глибина | 65 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +65°C |
| Стандарти мереж | ax (до 1775 Мбіт/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 099 ₴





