Маршрутизатор Ubiquiti EP-R8
EdgePoint-R8 - універсальне рішення, що дозволяє в повній мірі здійснювати маршрутизацію трафіку при роботі з безліччю точок доступу. Завдяки повній підтримці специфікацій Layer 3 і багатому набору різноманітних інтерфейсів EdgePoint-R8 може замінити собою комутаційний шафа, що містить маршрутизатор, модем, PoE адаптери.
Порти 1 і 2 можуть бути забезпечують харчування як 24v так і 54v при струмі до 1.4A, і можуть бути використані для підключення потужних споживачів, наприклад, радіорелейних станцій серії AirFiber. Порти з номерами 3-7 працюють з PoE 24v при струмі до 0.7A.
На корпусі комутатора зовні розміщена інформативна індикаційна панель, яка повідомляє про наявність чи відсутність підключення, а так же стан всіх наявних портів, що додатково полегшує роботу з пристроєм.
Обчислювальна частина комутатора складається з продуктивного двоядерного процесора MIPS64 і 2 гігабайтоператівной пам'яті стандарту DDR3. Такої потужності цілком достатньо для стабільної роботи навіть при максимальному рівні мережевого навантаження, без збоїв, помилок, і прикрих «зависання» пристрою.
EdgePoint-R8 має всепогодний корпус який забезпечує надійний захист електронних компонентів пристрою і дозволяє використовувати його поза приміщеннями без додатковий захисту, при температурах від - 20 до + 65 градусів.
Завдяки одному компактному контролера EdgePoint немає необхідності купувати дорогі комутаційні шафи, робити зайві споруди, які призводять до надмірного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 382 мм |
| Ширина | 326 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3400 г |
| Вхідний інтерфейс | SFP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 88 мм |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 6 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Особливості | підтримка PoE |
| Підтримка транспортних протоколів | VRRP |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
- Ціна: 26 224 ₴





