Тип установки - внутрішній, зовнішній, тип підключення - провідний, підтримка стандартів карт - Mifare, розміри - 117 х 68 х 14 мм, колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Живлення | DC 5В |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Робоча частота | 125 кГц / 13.56МГц |
| Розміри | 117 х 68 х 14 мм |
| Температурний режим | -20°C ~ +65°C |
| Тип підключення | провідний |
| Тип встановлення | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 588 ₴





