Маршрутизатор TP-Link TL-MR6400
Спільний доступ до мережі 4G. Використовуйте можливості 4G LTE на повну потужність і завантажуйте файли зі швидкістю до 150 Мбіт / с разом з маршрутизатором TP-LINK TL-MR6400. Виріб забезпечує спільний доступ до мережі 4G LTE для пристроїв Wi-Fi, дозволяючи переглядати HD-відео, завантажувати файли і вести відеоконференції без розривів з'єднання.
Швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт / с. Пристрій забезпечує швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт / с, яка так необхідна для онлайн-ігор, потокового перегляду HD-відео і швидких завантажень. Дві зовнішні антени 4G і дві вбудовані антени Wi-Fi дозволять вам насолоджуватися стабільним підключенням і чудовими показниками покриття бездротової мережі.
Налаштування не потрібно. Завдяки вбудованому 4G LTE-модему і слоту для SIM-карти все, що вам потрібно - це вставити SIM-карту і включити маршрутизатор. Використання Wi-Fi в мережі 4G LTE ще ніколи не було настільки простим.
Wi-Fi там, де він потрібен. TL-MR6400 забезпечує неперевершену зручність в роботі. Пристрій являє собою відповідне Wi-Fi рішення для різної робочої середовища: для дому / офісу, далеко від міста або на виробничому майданчику.
Порт WAN для резервного підключення. Завдяки перемикається порту WAN / LAN виріб забезпечує безліч типів підключення, в тому числі підключення за допомогою кабельного, оптоволоконного та DSL-модему.
Виробник з Китаю TP-LINK став сьогодні одним з найбільших постачальників побутового та офісного мережевого обладнання (роутери, комутатори, адаптери, камери і багато ін.). Ринок збуту компанії складають понад 120 країн.
Продукція компанії TP-LINK неодноразово нагороджувалася престижними преміями, завдяки своїй високій якості і продуктивності. Компанія не зупиняється на досягнутих результатах, а продовжує динамічно розвиватися, використовуючи новітні розробки в області електроніки, щоб максимально спростити життя користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антени | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Fast Ethernet |
| Антена | 2.4GHz |
| Блок живлення | 12В |
| Висота | 60 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 24 |
| Довжина: | 310 |
| Код виробника [Виробник] | TL-MR6400 |
| Кількість LAN портів | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Модель [Виробник] | TL-MR6400 |
| Опис | Бездротовий маршрутизатор, мережеве обладнання, 4G LTE Wi-Fi |
| Пропускна здатність WiFi | 300 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 202 x 141 x 33.6 |
| Стандарти | IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Температура, °C | -30 ~ +70 |
| Тип товару [Виробник] | Wi-Fi роутер |
| Функційність | Режим моста |
| Функції маршрутизатора | Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Single-Band (2.4GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 220 |
| Шифрування | WPA2 |
- Ціна: 3 399 ₴





