аналогова, корпусні (bullet), дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/2.8", 2.8 мм, інфрачервоне, Колір - білий
Насолоджуйтеся 1080P Full HD відео та простотою користування з HDCVI. HDCVI-камера Lite серії Dahua Technology DH-HAC-HFW1231CMP (2.8 мм) вирізняється компактним дизайном і пропонує високоякісне зображення за помірною ціною. Серія цих камер вирізняє безліч моделей моторизованих/фіксованих об'єктивів із багатомовним OSD-меню і HD/SD комутаційним виходом. Структурна гнучкість і висока економна ефективність роблять камеру ідеальним вибором для SMB-рішень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 330 г |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 167 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | фіксований |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Стандарт | HD-CVI |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205 ₴


