Тип підключення - дротове, Кількість ліній - 4, інтерфейси - Fast Ethernet, Bluetooth, роз'єми - RJ-9, USB, RJ45
IP телефон Grandstream GXP2140 представляє собою чудово спроектований бізнес IP-телефон, що підтримує до 4-х ліній, і оснащений кольоровим РК-дисплеєм з діагоналлю 4,3 дюйма, п'ятьма XML-програмованими контекстно-залежними клавішами, двома мережевими портами Gigabit, вбудованим PoE і Bluetooth, підтримкою режиму конференції до 5 учасників, і пристроєм електронного зняття трубки (EHS).
IP телефон Grandstream GXP2140 забезпечує чудову HD-якість аудіо, великий набір передових функцій телефонії, персоналізовану інформацію і настроюється служба додатків, автоматизовану ініціалізацію для спрощеного використання, просунутий захист безпеки і широку сумісність з більшістю SIP-пристроїв і провідних платформ SIP / NGN / IMS інших виробників. GXP2140 сумісний з модулем розширення GXP2200, що забезпечує швидкий і простий доступ до максимум 160-ти контактам в один дотик. GXP2140 - ідеально підходить для підприємців та малого і середнього бізнесу, яким потрібно високоякісний, багатофункціональний багатопотоковий IP-телефон з просунутими функціями і підвищеною працездатністю.
IP телефон Grandstream GXP2140 представляє собою чудово спроектований бізнес IP-телефон, що підтримує до 4-х ліній, і оснащений кольоровим РК-дисплеєм з діагоналлю 4,3 дюйма, п'ятьма XML-програмованими контекстно-залежними клавішами, двома мережевими портами Gigabit, вбудованим PoE і Bluetooth, підтримкою режиму конференції до 5 учасників, і пристроєм електронного зняття трубки (EHS).
IP телефон Grandstream GXP2140 забезпечує чудову HD-якість аудіо, великий набір передових функцій телефонії, персоналізовану інформацію і настроюється служба додатків, автоматизовану ініціалізацію для спрощеного використання, просунутий захист безпеки і широку сумісність з більшістю SIP-пристроїв і провідних платформ SIP / NGN / IMS інших виробників. GXP2140 сумісний з модулем розширення GXP2200, що забезпечує швидкий і простий доступ до максимум 160-ти контактам в один дотик. GXP2140 - ідеально підходить для підприємців та малого і середнього бізнесу, яким потрібно високоякісний, багатофункціональний багатопотоковий IP-телефон з просунутими функціями і підвищеною працездатністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Кількість ліній | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Fast Ethernet |
| Історія дзвінків | 500 записів |
| Безпека | захист паролями |
| Вага | 0.98 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | Да |
| Відключення звуку (Mute) | Да |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 210 х 222 х 93 мм |
| Голосові кодеки | iLBC |
| Дисплей | Да |
| Діагональ | 4.3 " |
| Колірність | кольоровий |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Кількість програмованих кнопок | 5 |
| Кількість підтримуваних базою трубок | 4 |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Основні функції | функція «Не турбувати» |
| Підтримка PoE | Да |
| Роз'єм | USB |
| Роздільна здатність дисплея | 480 x 272 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | TR-069 |
| Телефонна книга | 2000 записів |
| Тип підключення | дротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 510 ₴




