n, a, g, b, 300 Мбіт/с, 2.4 ГГц, знімні, Антен - 3, роз'єм для SIM-карти, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 3, USB, фільтрація MAC-адрес, демілітаризована зона (DMZ), захист від DDoS-атак, VPN - так, 1 шт
Teltonika RUTX09 — це потужний LTE-маршрутизатор, спроектований як основне/резервне інтернет-джерело, де потрібне стабільне з'єднання і висока пропускна здатність. Обладнаний двома SIM-картками, 4 портами Gigabit Ethernet і всіма передовими функціями програмного гарантування й безпеки RutOS.
RUTX09 — перший пристрій LTE-A Cat6, що забезпечує швидкість до 300 Мбіт/с у поєднанні з Gigabit Ethernet, ідеально підходить для застосунків із високою пропускною здатністю. Це пристрій ідеально підходить як рішення для резервного копіювання, а також як основне джерело Інтернету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Вага | 458 г |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | Telnet |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n |
| Глибина | 95 мм |
| Додаткові порти | USB |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 3 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | з usb-входом |
| Тип антени | знімні |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 803 ₴





