n, ac, a, g, b, 867 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, знімні, Антен - 2, WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, роз'єм для SIM-карти, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 3, VPN - так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Глибина | 160 мм |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | для дому |
| Тип антени | знімні |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴





