Маршрутизатор Mikrotik RB952UI-5AC2ND - високопродуктивний двохдіапазонний роутер з підтримкою новітнього стандарту 802.11ac і потужним процесором Atheros QCA9531. Підтримує одночасно два діапазони - 2.4 і 5 ГГц. Пристрій управляється сучасною потужною операційною системою RouterOS. Маршрутизатор дуже компактний і відмінно підійде для використання в домашніх умовах або в офісі. Передбачені анкерні отвори для настінного монтажу.
Особливості маршрутизатора: двухмагістральні модуль бездротового зв'язку на 2.4 ГГц; одномагістральний модуль бездротового зв'язку на 5 ГГц; процесор з частотою 650 МГц; 64 МБ оперативної пам'яті, 5 портів Fast Ethernet; вихід PoE на 5-му порту; USB-порт для підключення 3G / 4G модем.
Пристрій може бути живиться за допомогою блоку живлення через Jack або за технологією passive PoE від PoE інжектора. Адаптер живлення входить в комплект поставки. Є вихід PoE на 5-му порту, завдяки чому можна живити інші PoE пристрої з тим же напругою. Максимальне навантаження на порт становить 500 мА. Mikrotik RB952UI-5AC2ND вже попередньо налаштований, так що все, що Вам потрібно зробити - це підключити інтернет кабель, живлення і приступити до використання, підключившись до мережі MikroTik.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Fast Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 7В |
| Вага, грам [Загальні] | 230 |
| Вага, грамм [Загальні] | 230 |
| Висота | 130, 50 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія | 1 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Довжина: | 180 |
| Код виробника [Виробник] | RB952Ui-5ac2nD |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Кількість антен | 3 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Модель [Виробник] | RB952Ui-5ac2nD |
| Моніторинг та конфігурування | Telnet |
| Об'єм | 0.00108 |
| Опис | Маршрутизатор hAP ac lite with case (RouterOS L4),International version |
| Порти USB [Інтерфейси] | USB 2.0 x 1 |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 113 x 89 x 28 |
| Стандарти | IEEE 802.11ac |
| Температура, °C | -30 ~ +70 |
| Тип товару [Виробник] | Маршрутизатор |
| Функційність | Підтримка Multiple SSID |
| Функції маршрутизатора | Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 180, 50 |
- Ціна: 2 566 ₴

