Цифрова камера відеоспостереження DS-2CD1021-I(F) (2.8 мм) - це циліндрична камера відеоспостереження від відомого виробника Hikvision, який є одним з лідерів в світі охоронних систем. Базується обладнання на основі матриці 1/2,8 дюйма з прогресивним скануванням, що забезпечує високу якість картинки і високу деталізацію. За рахунок світлочутливої ??матриці на рівні 0,01 люкс, є можливість зйомки при поганому освітленні, а для роботи в нічний час доби, використовується ІЧ-підсвічування. Дальність роботи підсвічування - 30 метрів, тому підходить для великих приміщень.
Має фіксований фокус об’єктива 2,8 мм, що дозволяє проводити зйомку під кутом 105,8 градусів. Запис даних проводиться через два потоки з високою роздільною здатністю, а швидкість запису - 25 і 30 кадрів в секунду, чого цілком достатньо для комфортного перегляду відео в режимі реального часу.
Є можливість підключення до інтернету за рахунок стандартного інтерфейсу RJ45, тому ви можете стежити за всім, що відбувається на об’єкті за допомогою стандартного браузера або спеціально розроблених додатків. Технологія РоЕ дозволяє проводити монтаж камери відеоспостереження з використанням стандартної кручений пари. Індекс захисту IP67 надійно захищає обладнання від згубних зовнішніх факторів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Загальні | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 68 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 66 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 178 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | DWDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка PoE |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
- Ціна: 3 006 ₴





