аналогова, корпусні (bullet), дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 2 Мп, 2.8 мм, інфрачервоне, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 292 г |
| Висота | 61 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 58 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 158 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Кут огляду по вертикалі | 57.9° |
| Кут огляду по горизонталі | 106.4° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | присутній |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | Вбудований мікрофон |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Розміщення | На вулиці |
| Стандарт | Turbo HD |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 715 ₴


