Тип підключення - дротове, Кількість ліній - 6, інтерфейси - Wi-Fi, Bluetooth, 2х Gigabit Ethernet (RJ-45), RJ-9, роз'єми - RJ-9, RJ45
GRP2616 - це 6-лінійний IP-телефон операторського класу, розроблений з підтримкою функції автоналаштування для масового розгортання і простого управління. GRP2616, створений для потреб офісних працівників і призначений для простого розгортання підприємствами, постачальниками послуг та іншими великими ринками, пропонує простий у використанні і зручний для розгортання телефонний апарат.
- Вбудований модуль Bluetooth
- Підтримка 6 ліній і 6 SIP-акаунтів
- 2 Gigabit Ethernet порту 10/100/1000 Мбіт / с з PoE.
- Змінна лицьова панель для легкої кастомізації логотипу
- HD-аудіо, який підтримує всі основні кодеки, включаючи G.722 і Opus
- Захист операторського рівня, включаючи безпечну завантаження, подвійні образи прошивки і зашифроване сховище даних
- Подвійний ЖК-екран з віртуальними клавішами BLF
- Вбудований двохдіапазонний модуль Wi-Fi (2,4 ГГц і 5 ГГц)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Кількість ліній | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | VLAN 802.1x |
| Вага | 1.02 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | Да |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 247 x 228 x 82.4 мм |
| Голосові кодеки | Opus |
| Дисплей | Да |
| Діагональ | 4.3 " |
| Колірність | кольоровий |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Основні функції | утримання дзвінка |
| Підтримка PoE | Да |
| Роз'єм | RJ45 |
| Роздільна здатність дисплея | 480 x 272 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | TR-069 |
| Тип підключення | дротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 820 ₴



