TP-LINK Archer MR200 — AC750 дводіапазонний 4G LTE Wi-Fi роутер.
Спільний доступ до мережі 4G
Використовуйте можливості 4G LTE на повну потужність і завантажуйте файли зі швидкістю до 150 Мбіт/с разом з Archer MR200. Archer MR200 забезпечить вам спільний доступ до мережі 4G LTE для безлічі пристроїв Wi-Fi, даючи змогу переглядати HD-відео, завантажувати файли й вести відеоконференції без розривів з'єднання.
Велика зона покриття та дводіапазонний Wi-Fi
4G LTE-роутер Archer MR200 працює у двох частотних діапазонах, забезпечуючи сукупну швидкість бездротового з'єднання до 733 Мбіт/с. Два частотні діапазони 2.4 ГГц і 5 ГГц забезпечують оптимальну роботу пристрою й мінімізують інтерференцію сигналу. Використання сучасних технологій бездротового зв'язку та вдосконалених антен забезпечать надійне з'єднання й більшу зону покриття мережі.
Налаштування не потрібне
Завдяки вбудованому 4G LTE-модему та слоту для SIM-картки все, що вам потрібно — це вставити SIM-картку та увімкнути роутер. Використання Wi-Fi в мережі 4G LTE ще ніколи не було настільки простим.
Wi-Fi там, де він потрібен
Archer MR200 забезпечує неперевершену зручність у роботі. Пристрій є відповідним Wi-Fi рішенням для різного робочого середовища: для дому, для офісу, далеко від міста або на виробничому майданчику.
Порт WAN для резервного під'єднання
Завдяки перемикному порту WAN/LAN Archer MR200 забезпечує безліч типів під'єднання, зокрема під'єднання з допомогою кабельного, оптоволоконного і DSL-модему.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Глибина | 141 мм |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Режими роботи | точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 433 Мбіт/с) |
| Також шукають | для дому |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 433 Мбіт/с |
- Ціна: 3 699 ₴





