GSC3610 – це інфрачервона (ІЧ) погодозахищена нерухома купольна IP камера, що встановлюється на стелю з 3,6 мм лінзою – що робить її ідеальним пристроєм для ширококутного спостереження за близько розташованими об'єктами в таких місцях як банки, готелі, роздрібні магазини, офіси, склади та входи у будівлі. Цей пристрій має підтримку виявлення руху та технології Smart IR, призначеної для управління балансом білого та експозицією, для контролю активності на вулиці вночі або у темних замкнутих просторах. GSC3610 можна керувати за допомогою GSURF Pro, безкоштовного ПЗ для управління відеоданими від компанії Grandstream, а також інших ONVIF-сумісних систем. Ця камера сполучається з відеотелефонами Grandstream та HD домофоном GSC3570 та станцією управління об'єктами для активного контролю кінцевих точок та управління об'єктами. Завдяки погодозахищеному корпусу, ця камера стане ідеальним засобом підвищення безпеки та управління об'єктами в будь-якому місці, у приміщенні або на відкритому повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Загальні | |
| Вага | 390 г |
| Висота | 109 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 93 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналітика | виявлення руху |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 93 мм |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Додаткові можливості | виявлення руху |
| Діапазон робочих температур | -20°С ~ +50°С |
| Клас захищеності | IP66 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка PoE |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка мережевих протоколів | UDP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
- Ціна: 3 025 ₴





