Тип підключення - бездротовий, Кількість ліній - 2, інтерфейси - Wi-Fi, Bluetooth, USB, jack 3.5 мм, роз'єми - 3.5 мм, Micro-USB
Grandstream WP820 - це портативний Wi Fi-телефон, створений спеціально для корпоративного сегмента, включаючи сфери роздрібної торгівлі, логістики, медицини та безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Кількість ліній | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-ion, 3.7V |
| Вага | 0.16 кг |
| Відключення звуку (Mute) | Да |
| Габариті трубки (ДхШхВ) | 169 x 53 x 22 мм |
| Діагональ | 2.4" |
| Колірність | кольоровий |
| Колір | Сірий |
| Кількість необхідних акумуляторів | 1 |
| Роз'єм | Micro-USB |
| Роздільна здатність дисплея | 240 x 320 |
| Тип підключення | Бездротовий |
| Тривалість роботи в режимі очікування | 9000 хвилин |
| Тривалість роботи в режимі розмови | 450 хвилин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 240 ₴



