n, a, g, b, ax, 574 Мбіт/с, 2.4 ГГц, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 3, VPN - так, 1 шт
hAP ax lite – оновлена ??до стандарту Wi-Fi Gen6 версія популярного маршрутизатора hAP lite tower case компанії Mikrotik. Багато виробників нехтують підтримкою Wi-Fi 6 для частотного діапазону 2,4 ГГц і навіть дводіапазонні точки доступу або роутери часто підтримують стандарт АХ лише на 5 ГГц. Mikrotik вирішили вичавити з 2,4 ГГц максимум, розробивши новий бездротовий чіп Gen6 AX. hAP axe lite – ідеальне рішення, коли вам потрібно скоротити витрати, але ви не можете дозволити собі пожертвувати продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz |
| Блок живлення | 5В |
| Висота | 240, 60 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія | 1 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Довжина: | 160 |
| Кількість LAN портів | 3 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Модель [Виробник] | L41G-2axD |
| Об'єм | 0.001482 |
| Опис | Маршрутизатор hAP ax lite with RouterOS L4 license |
| Порти USB [Інтерфейси] | USB Type-C |
| Пропускна здатність WiFi | 574 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 124 x 100 x 54 |
| Стандарти | IEEE 802.11ax |
| Температура, °C | -40 ~ +50 |
| Тип товару [Виробник] | Маршрутизатор |
| Частотні діапазони | Single-Band (2.4GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 130, 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 631 ₴



