Антивандальна інтерком-панель виклику, Підтримка відеовиклику (SIP), Камера 3 Мп, Двосторонній аудіозв’язок з функцією усунення відлуння, 2 релейні виходи для відкриття дверей, 2 релейні виходи для сигналізації, Матеріал: нерж. сталь, Клас захисту IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akuvox |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип встановлення | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Вага | немає даних |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Живлення | PoE/DC 12-48 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сріблястий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 116°/60° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Реле | є |
| Робоча температура | -20°C – +55°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 210х120х61 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип камери | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 970 ₴



