Перше знайомство Навіть найдоступніша виклична панель стає високотехнологічним пристроєм. Зустрітися з оновленою панеллю Slinex ML-16HD. 2-мегапіксельна камера і перевірений часом суцільнометалевий антивандальний корпус роблять панель лідером в своєму сегменті. Камера Основна відмінність ML-16HD - 2-мегапіксельна камера. Насолоджуйтеся FullHD дозволом на своєму моніторі, робіть високоякісні знімки та відеозаписи відвідувачів. Кут огляду в 76° дозволить отримати широку картинку і розглянути всі необхідні деталі. Камера оснащена механічним ІЧ фільтром. Він дає можливість чітко бачити відвідувачів навіть вночі. Панель підтримує перемикання режимів відеосигналу між AHD-H, AHD-M і CVBS, що робить її сумісною з будь-яким аналоговим домофоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 320 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Живлення | AC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Сріблястий |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 76° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Реле | немає |
| Робоча температура | -40°C – +50°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 122х41х23 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип встановлення | накладний + врізний |
| Тип камери | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 363 ₴

