Тип установки - внутрішній, зовнішній, тип підключення - провідний, підтримка стандартів карт - EM-Marine, дальність зчитування - до 5 см, індикація - світлова, розміри - 115 х 44 х 22 мм, колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Індикація | Світлова |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Wiegand |
| Дальність зчитування | до 5 см |
| Живлення | DC 12В |
| Підтримка стандартів карт | EM-Marine |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Розміри | 115 х 44 х 22 мм |
| Температурний режим | -20°C ~ +65°C |
| Тип підключення | провідний |
| Тип встановлення | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴

