Тип установки - внутрішній, зовнішній, тип підключення - провідний, підтримка стандартів карт - Mifare, дальність зчитування - до 5 см, індикація - світлова, розміри - 70 х 70 х 26 мм, колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Індикація | Світлова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | RS-485 |
| Дальність зчитування | до 5 см |
| Живлення | DC 12В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Розміри | 70 х 70 х 26 мм |
| Температурний режим | -20°C ~ +65°C |
| Тип підключення | провідний |
| Тип встановлення | Наружний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 558 ₴



