10" сенсорний IP відеодомофон. Підтримка підключення додаткових викличних панелей і моніторів. Підтримка підключення 6 датчиків тривоги або побутових сенсорів. Підтримка SD карт пам’яті, запис відео і фото. DC 12В, PoE (802.3af). Розмір: 236 х 165,5 х 43,2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вага | немає даних |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Датчик руху | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрана | 10" |
| Живлення | PoE / 12 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 8 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Чорний |
| Кількість викличних панелей | до 20 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 4 шт. |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Роздільна здатність | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 260 х 170 х 28 мм |
| Сумісна ОС | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Сумісність | немає |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове |
| Тривожні входи | 6 |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 750 ₴

