DS-2CE10DF0T-PF – кольорова відеокамера з технологією цілодобового моніторингу. Має підсвічування та кілька доповнень для покращення картинки. Камера Hikvision підтримує всі основні формати відео, що уможливлює її інтеграцію з великою мережею спостереження без додаткових переналаштувань. Нічна зйомка в умовах темряви супроводжується включенням видимого діодного підсвічування, розташованого поряд з об'єктивом. Вона діє на 20 метрів. DS-2CE10DF0T-PF надійно встановлюється на стінах чи стелях. Кронштейн дозволяє регулювати напрямок камери, а системи придушення шуму суттєво покращують готову картинку на екрані, показуючи те, що відбувається в реальному часі або на записі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 230 г |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 161 мм |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | фіксований |
| Підсвітка | видиме світло (LED) |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Тип підключення | дротові |
- Ціна: 1 597 ₴

