
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE5AD0T-VPIT3F(C) (2.7-13.5) (1509416)
2 475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1509416
0 (800) 33-96-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
аналогова, купольні, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 2 Мп, 2.7 - 13.5 мм, інфрачервоне, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 630 г |
| Висота | 107 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 143 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 143 мм |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Стандарт | TVI |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴
