Насамперед це 4G/LTE-роутер, у який можна вставити SIM-карту будь-якого оператора мобільного зв'язку, щоб під'єднатися до мобільного інтернету на швидкості до 300 Мбіт/с у заміському будинку або на віддаленому складі, в орендованій квартирі чи офісному центрі, на дачі або у торговій точці. Для роботи на великій відстані від базових станцій передбачена легка установка опціональної вуличної MIMO-антени. Мобільний інтернет може бути як основним і єдиним каналом, так і резервним для виділеної лінії Ethernet, а з налаштуванням пріоритетів справиться будь-хто. У всьому іншому - це гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi 6 класу AX1800 для тих, кому важлива висока швидкість маршрутизації, локальної мережі та VPN-з'єднань, USB-опцій, програми та взагалі весь функціонал KeeneticOS.
Особливості:
- Вбудований модем Cat.6 на базі чіпа ASR1826
- Для SIM-карт LTE/4G/3G будь-яких операторів
- Multi-WAN з резервуванням та пріоритетами
- Зовнішні змінні LTE/4G-антени
- Зовнішні дводіапазонні Wi-Fi-антени 5 дБі
- Mesh Wi-Fi 6 з безшовним роумінгом 802.11r/k/v
- Захист від кіберзагроз та батьківський контроль
- Порт USB 3.0 для принтерів та дисків
- Торент-клієнт, медіасервер, персональна хмара
- VPN та функції для бізнесу
- Віддалене керування в будь-яких мережах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | USB 4G |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 12В |
| Вага, грам [Загальні] | 485 |
| Вага, грамм [Загальні] | 485 |
| Висота | 60 |
| Вологість | 20 ~ 95% |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 36 |
| Довжина: | 380 |
| Код виробника [Виробник] | KN-2311 |
| Кількість LAN портів | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Модель [Виробник] | Keenetic Hero 4G+ (KN-2311) |
| Моніторинг та конфігурування | Telnet, Вбудований FTP-сервер |
| Опис | Інтернет-центр WIFI AX1800, LTE-модем cat 6, 4хGigabit, USB 3.0 |
| Порти USB [Інтерфейси] | USB 3.0 x 1 |
| Пропускна здатність WiFi | 574+1201 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 214 x 154 x 33 |
| Стандарти | LTE |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару [Виробник] | Wi-Fi роутер |
| Функційність | Підтримка Multiple SSID |
| Функції маршрутизатора | Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с, 1000 Мбіт/с |
| Ширина | 260 |
| Шифрування | WPA2 |
- Ціна: 8 700 ₴





