IP - домофони, Система зв'язку - дротова, накладний монтаж, 7", кольоровий, сенсорний екран, 1024 ? 600, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | слот для карт пам'яті |
| Діагональ екрана | 7" |
| Діапазон робочих температур | -10 °С - +50 °C |
| Живлення | 12 В |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роздільна здатність | 1024 ? 600 |
| Розміри | 175 х 114 х 21 мм |
| Система зв'язку | дротова |
| Споживання | до 8 Вт |
| Тип відеодомофона | IP — домофоні |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип встановлення | накладний монтаж |
| Керування | сенсорний екран |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 431 ₴

