Бездротовий протокол - Jeweller, Wings, Робоча частота - 866 – 922 МГц, Вхідна напруга - 110 - 240 В, Android, iOS, Робоча температура - -10 ? - 40 ?, пластик, 220В, 163 х 163 х 36 мм, 362 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий протокол | Wings |
| Вага | 362 г |
| Вологість | до 75% |
| Вхідна напруга | 110 - 240 В |
| Живлення | 220 В |
| Колір | білий, чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | тампер на відкриття та відрив |
| Робоча температура | -10 ? - 40 ? |
| Робоча частота | 866 — 922 МГц |
| Розмір | 163 х 163 х 36 мм |
| Керування | iOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 199 ₴





