з електроприводом, один предмет, 220 В, 7 с, 90 °C, 2 Нм, IP67, 1/2", 92 х 67 х 65 мм
Кульовий кран з електроприводом HC 220 призначений для управління подачею води в системах інженерних комунікацій. Принцип роботи крана - двопозиційний, за сигналом контролера відкриває / закриває подачу води. Конструкція крана розроблена з урахуванням запобігання гідроудару при старті. Електропривод виконаний з високоміцного пластика. Кран HC використовуються в система захищають від протікання води, розумних будинках, а також для автоматизації контролю подачі води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Кількість предметів | один предмет |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Максимальний тиск | до 16 бар |
| Напруга живлення | 220 В |
| Обертаючий момент | 2 Нм |
| Розмір | 92 х 67 х 65 мм |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип | з електроприводом |
| Час спрацювання | 7 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴





