Тип установки - внутрішній, зовнішній, тип підключення - провідний, підтримка стандартів карт - Mifare, NFC, RFID, дальність зчитування - до 15 м, індикація - світлова, розміри - 123 х 48 х 14 мм, колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індикація | Світлова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Wiegand |
| Дальність зчитування | до 15 м |
| Живлення | DC 9-15В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Підтримка стандартів карт | RFID |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Розміри | 123 х 48 х 14 мм |
| Температурний режим | -40°C ~ +60°C |
| Тип підключення | провідний |
| Тип встановлення | Наружний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 652 ₴

