SIP-гучномовець зовнішній SOFENO-3868 - 2 SIP lines(SIP 2.0 (RFC3261)); Audio Parameters: Built-in HD 30W; Volume adjustment remotely; Signal-to-noise ratio: ≥70dB; Frequency range: 20Hz-20KHz (≤±3dB); Sound propagation distance: 100m max; Audio codes -G.711a/u, G.723.1, G.726-32K, G.729AB, G.722, OPUS, MP3; Protection level: IP66; Support 10/100 Ethernet port; DC Power Input: 24V/2A (shipped without Power Adapter).
| Тип | Стаціонарний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Інтерфейс | Провідний |
| Номінальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Максимальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Мінімальна частота діапазону | 20 Гц |
| Максимальна частота діапазону | 20 кГц |
| Додаткові | |
|---|---|
| Наявність MP3 плеєра | Так |
| Загальні | |
| Живлення | PoE |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В, Мережа 12В |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Протокол зв'язку | IP, SIP |
| Конфігурація з'єднань | Однорівнева |
| Зв'язок з абонентом | Гучний зв'язок |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | IP гучномовець |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 688 ₴

