Тип штанги - колінчаста, складна тяга, 60 кг, є, -40 ~ +55 °C, металевий сплав, 248 х 72 х 45 мм
DT-514H - дана модель доводчика від ТМ Dortec призначена для монтажу на важкі зовнішні і внутрішні двері. Пристрій є універсальним і може встановлюватися як на лівосторонні, так і справа наліво двері. Відрізняється високою надійністю і довговічністю роботи з ресурсом циклічності до 1 млн циклів. Зусилля розкриття становить 45-85 кг. Є функція регулювання зусилля закривання, швидкості закриття і дохлопа, а також утримання дверей у відкритому положенні під кутом від 85 °.
DT-514H - дана модель доводчика від ТМ Dortec призначена для монтажу на важкі зовнішні і внутрішні двері. Пристрій є універсальним і може встановлюватися як на лівосторонні, так і справа наліво двері. Відрізняється високою надійністю і довговічністю роботи з ресурсом циклічності до 1 млн циклів. Зусилля розкриття становить 45-85 кг. Є функція регулювання зусилля закривання, швидкості закриття і дохлопа, а також утримання дверей у відкритому положенні під кутом від 85 °.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dortec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага дверей | 60 кг |
| Матеріал | металевий сплав |
| Регулювання швидкості закриття | є |
| Режим блокування у відкритому положенні | є |
| Робоча температура | -40 ~ +55 °C |
| Розміри | 248 х 72 х 45 мм |
| Тип важеля | складна тяга |
| Тип штанги | колінчаста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 087 ₴



