
Цифровий мультиметр Neo Tools 0-600V, рідкокристалічний дисплей з підсвіткою, сенсорный (94-004)
2 755 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1767535
0 (800) 33-96-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - до 60 МОм
Багатофункціональний і надійний
Цифровий вимірювач Neo - це прилад із рідкокристалічним дисплеєм із підсвічуванням до 5999. Він оснащений сенсорною панеллю, практичним ліхтарем і двома вимірювальними щупами для зручної роботи. Цифровий вимірювач кольору має функцію автоматичного розпізнавання, виявлення електричного поля NC, функцію утримання і безперервності ланцюга. Справжнє середньоквадратичне значення збільшує можливості пристрою.
Універсальне використанняВимірювач підходить для запису точних вимірювань, для використання в майстернях і вдома. Він підійде як професіоналам, так і ентузіастам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Вимірювання | тестування ємності |
| Висота | 40 |
| Гарантія | 12 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Об'єм | 0.0008 |
| Опір | до 60 МОм |
| Особливості | звукова індикація |
| Розміри | 208 x 68 x 18 мм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 755 ₴




