Швидкість передачі даних - 10/100/1000/2500 Мбіт/с, стандарт зв'язку - IEEE 802.3bt, розміри, мм - 137.4 х 62.3 х 32.6 мм
Особливості:
- Стабільне та високопродуктивне живлення AP
- Широкий діапазон робочих температур від -10? до +45?
- Високий рівень захисту від перенапруги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Вага | 225 г |
| Тип | Інжектор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 56 V |
| Вхід | 0.5 A, 100-240 В |
| Конектор | 2 х RJ-45 |
| Розміри, мм | 137.4 х 62.3 х 32.6 мм |
| Стандарт зв'язку | IEEE 802.3bt |
| Швидкість передавання даних | 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴



